کاربرد طرح های آماده کجاست ؟

کاربرد طرح های آماده کجاست ؟

کاربرد طرح های آماده کجاست ؟

شیوه طراحی در بین طراحان گرافیک متفاوت است ، از آن بیشتر بحث ایده پردازی طراحان است که قطعا هر انسانی دارای ایده های مختلف است ، در میان طراحان کمی این موضوع جلوه ی بیشتری دارد چون آن ها به صورت متمرکز روی هنر گرافیک ایده پردازی می کنند و یا استعدادی در این زمینه دارند .

اما با همه این تفاصیر یکی از آپشن هایی که توسط دیگر طراحان جهان در اختیار سایرین قرار میگیرد ، منتشر کردن طرح های از پیش طراحی شده است که برای بهبود طرح های گرافیکی و از طرفی سرعت بخشیدن مراحل طراحی ایجاد شده است .

برای مثال پارسی طرح پلاس هم دقیقا همین موضوع است که ما برای شما طراحی انجام می دهیم تا سرعت کار شما را بهبود ببخشیم . ما در سایتمان طرح های لایه باز در اختیار شما می گذاریم تا در مسیر طراحی به شکلی به شما کمک کنیم . اما چگونه .

طرح های آماده برای دو دسته از افراد مفید است :

  1. افرادی که هیچ تخصصی در زمینه طراحی ندارد و یا ایده ای به ذهنشان نمی رسد که بخواهند طراحی جدید انجام دهند . و با استفاده طرح های آماده کار خود را پیش می برنند .
  2. این طرح های آماده برای طراحان گرافیک هم کاربرد دارد ، برخی طراحان هستند که ایده در سر دارند اما می خواهند ایده ی خود را تکامل بخشند و طراحی خود را بهتر کنند و ترجیح می دهند برای اینکار از فایل های آماده بهره گیری کنند .
  3. دفاتر طراحی و چاپ ، شاید یکی کاربرد های اصلی برای دفاتر تبلیغات و چاپ باشد . این دفاتر معمولا مشتریانی دارند که در کوتاه ترین زمان ( حتی زمان غیر منطقی ) به یک طرح احتیاج دارند تا سریعتر کار خود را پیش ببرند ، فایل را دانلود می کنند ، متن های آن را تغییر می دهند و خروجی می گیرند .

در نتیجه باید بگوییم اگر استفاده درست و بهینه از فایل های اماده صورت گیرد به خوبی می تواند کارهای شما پیش ببرد و یک طراحی خوب برای کسب و کار خود با هزینه ی کم بدست آورید .

للللل

مطالب مرتبط

اهمیت اینفوگرافیک

اهمیت اینفوگرافیک در طراحی گرافیک

اهمیت اینفوگرافیک به دنیای اغلب نادیده گرفته شده اینفوگرافیک خوش آمدید. کمپین‌های بازاریابی، حلقه‌های رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات تلویزیونی را با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی به مخاطبان خود پر می‌کنند و آمار، داده‌ها و دستورالعمل‌های خسته‌کننده را به تصاویری کاربردی و با تأثیرگذاری بالا تبدیل می‌کنند. با بررسی دقیق‌تر مشخص می‌شود که این فرم های […]

چرا باید طرح های لایه باز استاندارد طراحی شوند ؟

چرا باید طرح های لایه باز استاندارد طراحی شوند ؟

وقتی در مورد طرح های لایه باز صحبت می شود در کنار می بایست درباره ی استاندارد بودن آن ها برای چاپ افست هم صحبت کنیم. وابستگی این دو به حدی است که اگر یک بخش آن ناقص انجام شود به طور کلی پروسه کار با مشکل مواجه می شود. چرا باید طرح های لایه باز […]

چرا کیفیت طراحی اهمیت دارد ؟

چرا کیفیت طراحی اهمیت دارد ؟

چرا کیفیت طراحی اهمیت دارد ؟ اغلب ما وقتی میخواهیم برای سفارش یک کار گرافیکی اقدام کنیم می گردیم و به دنبال یک شرکتی هستیم که قیمت مناسبی داشته باشد ، این موضوع این روزها بیشتر به چشم می خورد که صاحبان مشاغل به دنبال راهی هستند که هزینه های خود را کاهش دهند سفارش […]

ثبات قیمت ها در فروشگاه

ثبات قیمت ها در فروشگاه

ثبات قیمت ها در فروشگاه به دلیل افزایش چشم گیر قیمت ها در شرایط فعلی اقتصادی این موضوع کمی طبیعی است که هر مجموعه ای برای اینکه کیفیت کار خود حفظ نماید ، نسبت به افزایش قیمت خدمت خود اقدام نماید . مجموعه پارسی طرح پلاس با وجود اینکه همواره سعی خود را بر این […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.