ثبات قیمت ها در فروشگاه

ثبات قیمت ها در فروشگاه

ثبات قیمت ها در فروشگاه

به دلیل افزایش چشم گیر قیمت ها در شرایط فعلی اقتصادی این موضوع کمی طبیعی است که هر مجموعه ای برای اینکه کیفیت کار خود حفظ نماید ، نسبت به افزایش قیمت خدمت خود اقدام نماید .

مجموعه پارسی طرح پلاس با وجود اینکه همواره سعی خود را بر این داشته است که افزایش قیمتی به آن صورت نداشته باشد ، ارائه کیفیت خود همواره باید بر اساس قیمت منصفانه باشد و ما در این مجموعه تلاش خود را بر این داشته ایم . برای مثال اگر مشاهده نمایید بسیاری از قیمت هایی که در طرح های لایه باز کارت ویزیت مشاهده می کنید بر میگردد به سال 97 ، اگر بخواهیم این قیمت ها بر اساس شرایط اقتصادی و نرخ تورم فعلی در نظر گیرم ، پیش بینی می شود چندین برابر افزایش قیمت صورت گیرد .

اما با توجه به نکته ای که در بالا به آن اشاره داشتیم ، ما همواره تلاش میکنیم تا کیفیت خود را حفظ نموده و از سوی دیگر قیمت ها به صورت منطقی و با درک بر موضوع انصاف افزایش دهیم .

للللل

مطالب مرتبط

طراح کاربلد باشیم

طراح کاربلد باشیم

طراح کاربلد باشیم فعالیت در حوزه گرافیک و تبلیغات کار پیچیده و دارای برخی سختی های مخصوص به خود است ، اینگونه که برخی ها تصور میکنند نیست و در واقعیت وقتی برای جلب نظر مشتریان تلاش میکنید و این هدف را در سر دارید ماجرا کمی متفاوت است . ما افراد زیادی را میبینیم […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *