طراح کاربلد باشیم

طراح کاربلد باشیم

طراح کاربلد باشیم

فعالیت در حوزه گرافیک و تبلیغات کار پیچیده و دارای برخی سختی های مخصوص به خود است ، اینگونه که برخی ها تصور میکنند نیست و در واقعیت وقتی برای جلب نظر مشتریان تلاش میکنید و این هدف را در سر دارید ماجرا کمی متفاوت است . ما افراد زیادی را میبینیم که جمع طراحان گرافیک می پیونند و پس از مدتی نا امید از این عرصه خارج می شوند ، وقتی به این نتیجه  میرسند که نمی توانند نتیجه ی خوبی در این کار کسب کنند از آن خارج می شوند و به سراغ شغل دیگری می روند .

ما در این مطلب به نکاتی اشاره میکنیم و مخاطب هدف ما افرادی هستند که تمایل دارند گرافیست شوند و یا می خواهند در این عرصه به موفقیت هایی دست یابند . با ما در پارسی طرح پلاس همراه باشید .

طراحی گرافیک بیش از آن که تجربه باشد به علم گرافیک و دانش نرم افزاری بر میگردد ، خلق تصاویر گوناگون آن هم در سطح قابل قبول و بسیار حرفه ای کار آسانی نیست و صرفا با مشاهده تصاویر و کپی برداری امکان پذیر نخواهد بود ، تصور غلطی که متاسفانه در میان طراحان گرافیک کشور جا افتاده است این است که میتوانیم چند آموزش رایگان در یوتیوب و سایت های دیگر ببینیم با یادگیری سطحی نرم افزارهای گرافیکی می توانیم کسب در آمد کنیم .

تجربه ی من در سال های گذشته :

شخصا سال های اول ، نه تجربه ای در حوزه گرافیک داشتم نه علم من به میزان کافی بود که بخواهم وارد بازار کار شوم ، اما قدم قدم شروع کردم و به مرور زمان به این نتیجه رسیدم که به یک طراح مبتدی شبیه هستم تا یک طراح حرفه ای ،  تصمیم گرفتم قدم های بزرگ تری بردارم و سعی کنم تغییراتی برای پیشرفت انجام بدم ، چرا که روز به روز از گردونه ی جذب مشتری خارج می شدم و دیگر کسی برای طرح هایی که طراحی می کردم هزینه ی خاصی پرداخت نمیکرد .

تصمیم گرفتم ، علم خودم را در گرافیک بیشتر کنم ، کتاب های بیشتری مطالعه کردم ، از تبلیغات بیشتر خواندم و سعی بر آن داشتم دانش نرم افزار خود را بیشتر کنم .

همین موضوع سبب شد که امروز با برند های مطرحی کار کنم و کسب در امد خوبی داشته باشم .

نتیجه گیری :

بروز بودن در علم گرافیک و همچنین افزایش توان اجرایی در نرم افزار های گرافیکی به ما کمک میکنند که ما هر روز در سطح خوبی قرار بگیریم و در میان رقیب هایمان حرفی برای گفتن داشته باشیم . از آن دسته افرادی نباشید که سطحی نگر هستند و صرفا خود را برای مشتریان کم ، طرح های کم کیفیت و کپی و … آماده می سازند .

کاربلد باشید تا موفق شوید .

للللل

مطالب مرتبط

چرا نیازمند طراح حرفه ای هستیم

چرا نیازمند طراح حرفه ای هستیم؟

دلایل متعددی برای نیاز به طراحان حرفه‌ای وجود دارد، که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنم: 1. تخصص و دانش: طراحان حرفه‌ای در زمینه ی خود دارای تخصص و دانش عمیقی هستند. آنها با اصول و قواعد طراحی، ابزارها و نرم‌افزارهای مختلف و همچنین با جدیدترین روندها و سبک‌ها آشنا هستند. این دانش […]

طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی چیست؟

طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی چیست؟

طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی یکی از روش‌های اصلی تبلیغات در دنیای دیجیتال است. بنرها به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی در اینترنت، می‌توانند در افزایش برندینگ، جذب مشتریان جدید، افزایش فروش و در نهایت افزایش سود شرکت‌ها موثر باشند. طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی چیست؟ طراحی بنر به معنای طراحی تصاویری است که به […]

اهمیت اینفوگرافیک

اهمیت اینفوگرافیک در طراحی گرافیک

اهمیت اینفوگرافیک به دنیای اغلب نادیده گرفته شده اینفوگرافیک خوش آمدید. کمپین‌های بازاریابی، حلقه‌های رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات تلویزیونی را با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی به مخاطبان خود پر می‌کنند و آمار، داده‌ها و دستورالعمل‌های خسته‌کننده را به تصاویری کاربردی و با تأثیرگذاری بالا تبدیل می‌کنند. با بررسی دقیق‌تر مشخص می‌شود که این فرم های […]

چرا باید طرح های لایه باز استاندارد طراحی شوند ؟

چرا باید طرح های لایه باز استاندارد طراحی شوند ؟

وقتی در مورد طرح های لایه باز صحبت می شود در کنار می بایست درباره ی استاندارد بودن آن ها برای چاپ افست هم صحبت کنیم. وابستگی این دو به حدی است که اگر یک بخش آن ناقص انجام شود به طور کلی پروسه کار با مشکل مواجه می شود. چرا باید طرح های لایه باز […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *