طراح کاربلد باشیم

طراح کاربلد باشیم

طراح کاربلد باشیم

فعالیت در حوزه گرافیک و تبلیغات کار پیچیده و دارای برخی سختی های مخصوص به خود است ، اینگونه که برخی ها تصور میکنند نیست و در واقعیت وقتی برای جلب نظر مشتریان تلاش میکنید و این هدف را در سر دارید ماجرا کمی متفاوت است . ما افراد زیادی را میبینیم که جمع طراحان گرافیک می پیونند و پس از مدتی نا امید از این عرصه خارج می شوند ، وقتی به این نتیجه  میرسند که نمی توانند نتیجه ی خوبی در این کار کسب کنند از آن خارج می شوند و به سراغ شغل دیگری می روند .

ما در این مطلب به نکاتی اشاره میکنیم و مخاطب هدف ما افرادی هستند که تمایل دارند گرافیست شوند و یا می خواهند در این عرصه به موفقیت هایی دست یابند . با ما در پارسی طرح پلاس همراه باشید .

طراحی گرافیک بیش از آن که تجربه باشد به علم گرافیک و دانش نرم افزاری بر میگردد ، خلق تصاویر گوناگون آن هم در سطح قابل قبول و بسیار حرفه ای کار آسانی نیست و صرفا با مشاهده تصاویر و کپی برداری امکان پذیر نخواهد بود ، تصور غلطی که متاسفانه در میان طراحان گرافیک کشور جا افتاده است این است که میتوانیم چند آموزش رایگان در یوتیوب و سایت های دیگر ببینیم با یادگیری سطحی نرم افزارهای گرافیکی می توانیم کسب در آمد کنیم .

تجربه ی من در سال های گذشته :

شخصا سال های اول ، نه تجربه ای در حوزه گرافیک داشتم نه علم من به میزان کافی بود که بخواهم وارد بازار کار شوم ، اما قدم قدم شروع کردم و به مرور زمان به این نتیجه رسیدم که به یک طراح مبتدی شبیه هستم تا یک طراح حرفه ای ،  تصمیم گرفتم قدم های بزرگ تری بردارم و سعی کنم تغییراتی برای پیشرفت انجام بدم ، چرا که روز به روز از گردونه ی جذب مشتری خارج می شدم و دیگر کسی برای طرح هایی که طراحی می کردم هزینه ی خاصی پرداخت نمیکرد .

تصمیم گرفتم ، علم خودم را در گرافیک بیشتر کنم ، کتاب های بیشتری مطالعه کردم ، از تبلیغات بیشتر خواندم و سعی بر آن داشتم دانش نرم افزار خود را بیشتر کنم .

همین موضوع سبب شد که امروز با برند های مطرحی کار کنم و کسب در امد خوبی داشته باشم .

نتیجه گیری :

بروز بودن در علم گرافیک و همچنین افزایش توان اجرایی در نرم افزار های گرافیکی به ما کمک میکنند که ما هر روز در سطح خوبی قرار بگیریم و در میان رقیب هایمان حرفی برای گفتن داشته باشیم . از آن دسته افرادی نباشید که سطحی نگر هستند و صرفا خود را برای مشتریان کم ، طرح های کم کیفیت و کپی و … آماده می سازند .

کاربلد باشید تا موفق شوید .

للللل

مطالب مرتبط

کاربرد طرح های آماده کجاست ؟

کاربرد طرح های آماده کجاست ؟

کاربرد طرح های آماده کجاست ؟ شیوه طراحی در بین طراحان گرافیک متفاوت است ، از آن بیشتر بحث ایده پردازی طراحان است که قطعا هر انسانی دارای ایده های مختلف است ، در میان طراحان کمی این موضوع جلوه ی بیشتری دارد چون آن ها به صورت متمرکز روی هنر گرافیک ایده پردازی می […]

چرا کیفیت طراحی اهمیت دارد ؟

چرا کیفیت طراحی اهمیت دارد ؟

چرا کیفیت طراحی اهمیت دارد ؟ اغلب ما وقتی میخواهیم برای سفارش یک کار گرافیکی اقدام کنیم می گردیم و به دنبال یک شرکتی هستیم که قیمت مناسبی داشته باشد ، این موضوع این روزها بیشتر به چشم می خورد که صاحبان مشاغل به دنبال راهی هستند که هزینه های خود را کاهش دهند سفارش […]

ثبات قیمت ها در فروشگاه

ثبات قیمت ها در فروشگاه

ثبات قیمت ها در فروشگاه به دلیل افزایش چشم گیر قیمت ها در شرایط فعلی اقتصادی این موضوع کمی طبیعی است که هر مجموعه ای برای اینکه کیفیت کار خود حفظ نماید ، نسبت به افزایش قیمت خدمت خود اقدام نماید . مجموعه پارسی طرح پلاس با وجود اینکه همواره سعی خود را بر این […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *